Pantofle filcowe

Dom to miejsce, w którym często chcemy wprowadzać nowe elementy dekoracyjne dla zapewnienia nowoczesnego wyglądu. Dużym zainteresowaniem cieszy się zastosowanie filcu w różnego rodzaju dekoracjach, jak i różnego rodzaju funkcjonalnych elementach wyposażenia mieszkania. Firma Feltiness.pl postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponuje w swojej ofercie pantofle filcowe. Papcie idealnie sprawdzają się zarówno w chłodne, jak i cieplejsze dni, dzięki właściwościom filcu. Ich zakup jest niezwykle prosty ze względu na jasny i przejrzysty interfejs oraz pogrupowane produkty pod różne kategorie.

Tanie pantofle filcowe
Proponowane przez e-sklep paputy są tradycyjnym domowym obuwiem w Nepalu. Mieszkańcy Polski pokochali je ze względu na intensywne kolory, wygodę, naturalny materiał oraz wytrzymałość. Nie muszą martwić się Państwo zarysowaniami w przypadku chodzenia po parkiecie, bo filc nie zarysowuje ich. Charakterystyka filcu pozwala na dopasowanie obuwia do indywidualnego kształtu stopy, a szeroki wybór w numeracji— zakupy dla wszystkich w rodzinie.

Filc z owczej wełny
Stopa w paputach będzie zawsze w odpowiednim miejscu, dzięki czemu nie należy obawiać się ślizgania czy wysuwania. Struktura filcu delikatnie masuje stopy, dzięki czemu samo ich noszenie będzie przyjemne. Warto również wspomnieć, że buty są barwione naturalnie, co pozwala na ich użytkowanie przez najmłodszych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i pełna ofertą sprzedażową poznańskiej firmy. Rozbudowany wachlarz produktów spełni najwyższe oczekiwania klientów z całej Polski.


Feltiness.pl
Szamarzewskiego 1 lok. 2
60-514 Poznań