Biura księgowe Wrocław

Profesjonalna obsługa spółek kapitałowych czy osobowych w wykonaniu Pańczak & Lisowska – Biuro Biegłego Rewidenta możliwa jest dzięki wymaganemu przygotowaniu merytorycznemu, ale też trwającemu od 2002 roku działaniu na rynku polskich firm i spółek, w ramach prowadzenia ksiąg, a także analizy sytuacji na rzecz porady dla klienta czy profesjonalnej rewizji podmiotów gospodarczych, dla wielu firm wręcz niezbędnej, by móc odpowiedzialnie planować swój biznes. Biuro działa we Wrocławiu, przy ulicy Mydlanej na Swojczycach – z centrum dojechać tam można szybko jadąc na przykład ulicą Mickiewicza. W internecie biuro działa pod łatwym do zapamiętania adresem http://www.biurorewident.pl/. Obsługując polskich przedsiębiorców od 15 lat, biuro dokłada praktyczne doświadczenie i znajomość obyczajów czy praktyk do zdobytej i zdobywanej nadal na bieżąco wiedzy na temat dynamicznych ciągle przepisów obowiązujących firmy. O ekspertyzie tej może świadczyć fakt legitymowania się dyplomem biegłego rewidenta oraz certyfikatem księgowym, a więc podstawowymi narzędziami weryfikacji osób zajmujących się tymi fachami w Polsce.

Wyrafinowane możliwości kontaktu online

Nie zamierzając rywalizować jedynie z innymi biurami księgowymi we Wrocławiu, Pańczak & Lisowska ciągle rozwija informatyczny aspekt działania biura, usprawniając funkcje pozwalające na zaawansowaną nawet współpracę klientom z dowolnego miejsca, takie jak:

  • panel klienta dostępny łatwo na stronie,
  • możliwość udostępniania online ksiąg handlowych,
  • opcja połączenia przez biuro systemów informatycznych księgowości i sprzedaży,
  • wysyłka i odbiór dokumentów poprzez e-mail,
  • przeglądanie e-faktur prosto ze strony.

Jeśli zależy ci na tym, by twoja firma na dowolnym etapie działalności posiadała jak najlepszy przegląd możliwości na rynku, optymalnej metody rozliczania i podatków przy transakcjach czy wypłatach – możesz zgłosić się do Pańczak & Lisowska.


Biuro Biegłego Rewidenta Pańczak & Lisowska s.c
Mydlana 1 pok.107/108
51-502 Wrocław

Zobacz także: